زیبایی و سلامت, کوکتل پدیکور

5 مورد از انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری

1- حمام کردن در آب حاوی کوکتل پدیکور پودری قبل از سرد شدن آن آب

متداول ترین انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری و در واقع آسان ترین تکنیک استفاده از آن همان است که شما بمب پدیکور را داخل وان پر از آب بیندازید و درون وان دراز بکشید.

کوکتل های پدیکور در رنگ ها، عطر ها، شکل ها و اندازه های مختلف عرضه شده و حاوی انواع مرطوب کننده و سایر مواد مغذی پوست هستند و برخی از آن ها حتی دارای روغن های معطری هستند که پس از استفاده از آن ها پوست شما چرب می شود. به همین دلیل پس از انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری چرب بهتر است پوست خود را با انواع مواد شوینده بشویید و استحمام کنید.

راستی لازم میدونم اینم بگم که اگه نیاز دارید از کوکتل پدیکور پودری استفاده کنید، اول از همه مقداری تحقیق کنید . بعد از اینکه به اسم هامانا رسیدید، میتونید تو صفحه خرید کوکتل پدیکور هامانا به خرید کوکتل های پودری و با کیفیت ما مشغول خرید کردن بشید.

کوکتل پدیکور پودری بزرگ صورتی و کوکتل پدیکور پودری کوچک صورتی با عصاره ی توت فرنگی

2- انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری برای سفیدی و لطافت بیشتر پاها

همان گونه که از نام با مسمای این کوکتل های پدیکور پودری بر می آید، این گوی های زیبا برای زیبایی و لطافت پا ها مورد استفاده قرار می گیرند. به ویژه در مراکز ناخن کاری و پدیکور پاها قبل از شروع کاشت ناخن های پا های بانوان از این بمب های خوشبو و جوشان و سفید کننده برای لطافت پای خانم ها استفاده می شود.

به این ترتیب که درون یک تشت آب گرم بریزید و بعد به مقدار کافی کوکتل پدیکور پودری به رنگ یا عطر دلخواه یا عطر مورد نظر که خاصیت درمانی برای شما دارد را درون آب بیندازید. به محض انداختن کوکتل ها داخل آب، آن ها شروع به جوشش می کنند و صحنه زیبا و خوشایندی را پدید می آورند که برای شما بسیار لذت بخش است و خستگی را از پا های شما در می آورد.

برخی روغن ها و عطر ها هم خاصیت درمانی ویژه ای دارند. برای مثال عطر لوندر یا اسطوخودوس خاصیت آرامش بخشی دارد و خستگی یک روز کاری را از تن به در می آورد. یا عطر گل های خوشبوی دیگری که پا های شما را مانند گل خوشبو و لطیف می کند. در هر صورت کارشناسان فروش ما در این سایت همواره آماده اند تا در مورد انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری و خواص درمانی آن ها در این زمینه به شما مشاوره بدهند.

کوکتل پدیکور بزرگ سبز رنگ و نمک بدن بزرگ سبز رنگ با عصاره ی نعنا

3- انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری جهت آروماتراپی و رایحه درمانی

همان گونه که در قسمت های قبل اشاره شد، برخی عطر ها یا روغن های معطر که به این کوکتل های یا پودر های حمام اضافه شده اند، خاصیت های درمانی دارند.

به عنوان مثال عطر گل سرخ یا گل محمدی که خاصیت ضد افسردگی دارند. یا عطر بهار نارنج که خاصیت ضد سردرد و آرام بخش یا تقویت و تمدد اعصاب دارند یا عطر اسطوخودوس که خاصیت خواب آور دارند. یا عصاره پونه کوهی یا نعناع که برای عفونت های تنفسی و سرماخوردگی مفید هستند.

بنابراین اگر این پودر ها را در وان حمام خود بریزید یا در تشت بزرگی بریزید و یا با آب گرم آن را بخور دهید، می توانید از خواص درمانی آن بهره مند گردید. حتی می توانید با مشاوره با کارشناسان فروش ما از انواع ضد درد یا ضد التهاب آن استفاده کرده و پودر های آن را با روغن های مناسب برای پا درد یا کمر درد خود مخلوط کنید و در حمام به کمر یا پای خود ماساژ دهید و به مدت نیم ساعت بگذارید بماند تا اثر کند و درد را برطرف کند.

استشمام رایحه کوکتل های گل محمدی در وان حمام نیز برای رفع افسردگی می تواند برای خانم های افسرده مفید باشد. به علاوه برخی رایحه ها انرژی بخش و فعال کننده هستند و حمام کردن با آن ها در ابتدای صبح می تواند انرژی کل روز شما را تامین کند.

کوکتل پدیکور پودری بزرگ نمک بدن بزرگ با عصاره ی لاوندر

 

4- انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری جهت ترمیم و درمان ترک ها و فلس های کف پا 

کوکتل ها یا پودر هایی که حاوی روغن های ارگانیک یا گلیسیرین هستند، درمان کننده ترک و فلس های کف پا می باشند.

به این منظور می توان از انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری بهره برد. به این ترتیب که می توان از یک تشت پر از آب گرم و یک فنجان پدیکور پودری مناسب یا چند عدد کوکتل پدیکور داخل تشت آب استفاده کرد و هر روز مرتباً پاها را به مدت حداقل 20 دقیقه داخل آب این محلول قرار داد.

جهت جلوگیری از چروک شدن پوست پاها توصیه می شود، قبل از سرد شدن آب داخل تشت، پاها را از آب خارج کنید. جهت حصول نتیجه بیشتر و قوی تر، بهتر است پس از خشک کردن پاها از یک کرم مخصوص کف پا مانند کرم جی نیز استفاده کنید.

کوکتل پدیکور پودری بزرگ و کوچک با عصاره ی لیمو

5- آب رسانی و تقویت پوست با انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری

از آن جایی که کوکتل ها و پودر های پدیکور سرشار از مواد معدنی مانند منیزیم، کلسیم، سدیم و پتاسیم هستند، همگی نقش بسیار مهمی در سلامت و عملکرد پوست و ارتباط سلولی انسان دارند.

بیشتر آن ها با دارا بودن عصاره های گیاهان معطری مانند نعناع، وانیل، پرتقال، اسطوخودوس، روغن نارگیل، گل رز، گلاب، روغن آرگان، روغن درخت چای، لیمو، توت فرنگی و قهوه و بسیاری میوه های دیگر به لایه برداری، جوان سازی و پاک سازی عمیق پوست کمک می کنند و به این ترتیب منجر به آب رسانی و تقویت پوست هم می شوند.

حتی برخی از این گیاهان و یا روغن ها خواص ضد درد و ضد التهابی نیز بر روی استخوان ها و غضروف ها داشته و به کاهش درد های استخوانی و عضلانی هم کمک می کنند.

در هر صورت انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری برای روش های ضد درد استخوانی بدین صورت است که پودر مربوطه را با روغن مخصوص یا کمی آب مخلوط کرده و خمیر مربوط را به عضو دردناک خود ماساژ می دهید و کمی صبر می کنید تا اثر کند. سپس آن را با آب شست و شو می دهید و خشک می کنید. برای اثر بخشی بیشتر باید هر روز بر این کار مداومت نمایید.

کوکتل پدیکور پودری نارنجی رنگ با عصاره ی پرتقال

جمع بندی 5 طرز استفاده از کوکتل پدیکور

انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری عبارتند از 5 روش زیر:

1- حمام کردن در آب حاوی کوکتل پدیکور پودری قبل از سرد شدن آن آب :

برخی از انواع کوکتل های پدیکور پودری دارای روغن های معطری هستند که پوست شما را چرب می کنند. به همین دلیل پس از انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری چرب بهتر است پوست خود را بشویید و استحمام کنید.

2- انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری برای سفیدی و لطافت بیشتر پاها:

درون یک تشت آب گرم بریزید و بعد به مقدار کافی کوکتل پدیکور پودری به رنگ دلخواه را درون آب بیندازید. به محض انداختن کوکتل ها داخل آب، شروع به جوشش می کنند و صحنه زیبایی پدید می آید که خستگی را در می آورد.

3- انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری جهت آروماتراپی و رایحه درمانی:

اگر این پودر ها را در وان حمام خود بریزید و یا با آب گرم آن را بخور دهید، می توانید از خواص درمانی آن بهره مند گردید. حتی می توانید با مشاوره با کارشناسان فروش ما از انواع ضد درد یا ضد التهاب آن استفاده کرده و پودر های آن را با روغن های مناسب برای پا درد یا کمر درد خود مخلوط کنید و در حمام به کمر یا پای خود ماساژ دهید تا درد را برطرف کند.

4- انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری جهت ترمیم و درمان ترک ها و فلس های کف پا 

به این ترتیب که می توان از یک تشت پر از آب گرم و یک فنجان پدیکور پودری مناسب یا چند عدد کوکتل پدیکور داخل تشت آب استفاده کرد و هر روز مرتباً پاها را به مدت حداقل 20 دقیقه داخل آب این محلول قرار داد.

5- آب رسانی و تقویت پوست با انواع روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری

روش های استفاده از کوکتل پدیکور پودری برای روش های ضد درد استخوانی بدین صورت است که پودر مربوطه را با روغن مخصوص یا کمی آب مخلوط کرده و خمیر مربوط را به عضو دردناک خود ماساژ می دهید و کمی صبر می کنید تا اثر کند. سپس آن را با آب شست و شو می دهید و خشک می کنید. برای اثر بخشی بیشتر باید هر روز بر این کار مداومت نمایید.

 

 

در این مقاله به صورت کامل به طرز و روش های استفاده از کوکتل پدیکور اشاره کردیم و حال نوبت این میباشد که طرز استفاده از نمک حمام بدون وان را بیاموزید که در مقاله تخصصی به صورت جداگامه برای شما فراهم نموده ایم که میتوانید با مراجعه به آن مقاله، این روش را بیاموزید و از نمک بدن بهره ببرید. راستی برای خرید نمک بدن میتوانید از نمک های بدن هامانا استفاده کنید که بهترین گزینه در تمامی محصولات مراقبت پوستی و نمک بدن میباشد. این یک شعار نیست و میتوانید در اینترنت به تحقیق در این مورد بپردازید ❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *